swiatlowod_baner
swiatlowod_baner
previous arrow
next arrow

Telewizja AVIOS – informacje o platformie

Interaktywne menu

Pozwala na przeglądaniu menu i jego funkcji bez wychodzenia z oglądania telewizji.

Interaktywne menu
Interaktywne menu

EPG

Podstawową jego cechą EPG jest wyświetlanie aktualnego programu telewizyjnego. Pozwala na zapoznanie się z bieżącym programem na dany dzień. Program jest dostępny zwykle z wyprzedzeniem do 7 dni, choć bardzo często w EPG jest widoczny tylko obecnie nadawany i następny program. EPG posiada funkcję planowania nagrania, układania listy ulubionych kanałów, wyświetlania poszerzonego opisu nadawanych programów.

Informacje o kanałach

Wyświetlamy szczegółowe informacje odnośnie oglądanego kanału tj. Tytuł, czas rozpoczęcia i zakończenia, kategoria wiekowa, rok produkcji, szczegółowy opis oraz czas postępu.

Interaktywne menu
Interaktywne menu

Lista ulubionych

Możesz utworzyć listę ulubionych kanałów telewizyjnych, aby zawsze mieć blisko siebie to, co oglądasz najczęściej.

Ochrona rodzicielska

Na dekoderze KORBOX kodem PIN chronione są treści dodatkowo płatne oraz te, które mogą być nieodpowiednie dla wybranej grupy wiekowej.

Interaktywne menu
Interaktywne menu

Nagrywarka

Wystarczy, że za pomocą portu USB podłączysz nośnik zewnętrzy typu Pendrive lub dysk twardy zewnętrzny i korzystasz z możliwości nagrywania i pauzowania programów. Po podłączeniu nośnika dajemy Ci również możliwość przeglądania plików multimedialnych tj. zdjęć, filmów czy dokumentów.

Możesz nagrywać programy TV, w jakości HD jak i w standardowej. Masz możliwośc nagrywania w dowolnym momencie – na żądanie, zaprogramowania nagrania przez EPG oraz planowanie nagrania według daty.

YouTube

YouTube to oficjalna aplikacja do obsługi najpopularniejszego serwisu wideo online. Firma Google, producent, zdecydowała się oddać w aplikacji jak największą ilość funkcji znanych z wersji dostępnej z poziomu przeglądarki, w efekcie dzięki niej możliwa jest wygodna obsługa serwisu i własnego konta posiadanego w jego ramach.

Interaktywne menu
Interaktywne menu

Radio TubaFM

W serwisie Tuba.fm każdy użytkownik może tworzyć własne radia internetowe, podając jednego lub kilku artystów. Na ich podstawie system generowania radia dobiera do playlisty artystów podobnych do podanych przez użytkownika. Tuba posiada własny algorytm do łączenia stylów muzycznych i układania gotowych stacji. Tuba dostępna jest na wszystkich dekoderach z rodziny KORBOX..

Przeglądarka www

Dzięki zainstalowanej przeglądarce na wszystkich naszych urządzeniach szybko prosto przeglądasz strony internetowe. Szybkie procesory oraz duża ilość pamięci RAM urządzeń pozwala na komfortowe przeglądanie codziennej prasy.

Interaktywne menu
Interaktywne menu

Zamawianie usług z pilota

Dodatkowe usługi w postaci pakietów dodatkowych już teraz możesz zamówić bez wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć w sklep na pilocie i potwierdzić wybraną usługę.

Korpilot

Pełna obsługa dekodera z poziomu Twojego smartphone. Wszystko za pośrednictwem aplikacji KORPILOT dostępnej na telefony z systemem Android..

Interaktywne menu